08:00-17:00 +9 0850
info@pollymak.com
Pollymak INTERNATIONAL > ANAHTAR TESLİM PROJE YAPIMI

ANAHTAR TESLİM PROJE YAPIMI

Müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak amacıyla, Fizibilite Ekibimizin önceden yaptığı analizler tasarımcılarımıza sunulur. Tüm tavuk kafeslerimiz ve civciv kafeslerimiz, değerli müşterisinin sahip olduğu alana ve ihtiyaçlarına göre tasarlanır.

Güres Teknoloji bünyesinde çalışan uzman kurulum ekipleri tarafında kafes kurulumları gerçekleştirilir. Kafes kurulumu tamamlandıktan sonra, işleyiş sisteminin tüm detayları hakkında kümes çalışanlarına eğitim verilir.

Güres Tavukçuluk Teknolojisi fabrikamızda tam otomatik Yumurta Tavuğu Kafesi, Civciv Kafesi Broiler Kafesi,Bıldırcın Kafesi üretilmektedir. Ayrıca, Avrupa normlarına göre Zenginleştrilmiş Yumurta Tavuğu Kafesi üretimi de gerçekleştirilmektedir.

Güres Tavukçuluk Teknolojisinde, kalite yönetimi, tüm iş süreçlerinde kalite bilincinin yaratılması temeline dayanır. Kalite yönetim sistemimiz, müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerinin en etkin ve doğru şekilde karşılanmasını sağlamak üzere yapılandırılmıştır.

Satışını yaptığımız kafeslerimizin montajı, servisi ve satış sonrası bakımları, profesyonel Teknik Departmanımız tarafından yapılır.

Fabrikamızın bünyesindeki Ar-Ge Birimleri ve Mühendislerimiz tarafından, Yumurtacı Tavukların en mükemmel koşullarda yetiştirilmesi için sürekli olarak yapılan araştırmalar sonucunda, ürün yelpazemiz her geçen gün artırılmaktadır.