08:00-17:00 +9 0850
info@pollymak.com
Pollymak INTERNATIONAL > PROJELENDİRME VE PROJE DANIŞMANLIĞI

PROJELENDİRME VE PROJE DANIŞMANLIĞI

Dünya nüfusundaki hızlı artış, beslenme sorununun önemini ortaya koymaktadır. Bu durum yeni kaynaklar aramaya ve alternatif besin maddelerine yönelik araştırma yapmaya ihtiyaç duyulur hale getirmektedir. Hayvansal protein kaynaklarına alternatif olabilecek ve endüstri haline gelmiş olan kanatlı yetiştiriciliği içinde  özellikle hindi yetiştiriciliği protein açığının kapatılmasında önem kazanmıştır. Günümüzde insanların hayvansal kaynaklı gıdalarla beslenmesinde, kolesterolün damar tıkanıklıklarına ve çeşitli dolaşım bozukluklarına neden olması bakımından kırmızı et yerine beyaz et tercih edilir duruma gelmiştir. Hindilerin tavuklara göre daha dayanıklı, uzun ömürlü, karkas randımanı ve beslenme değerlerinin yüksek olması, etinin sucuk ve salam gibi ürünlerde kullanımı hindi yetiştiriciliğini daha cazip hale getirmektedir.

Hindi üretimi için gerekli olan tüm altyapı ihtiyaçları ve çevre faktörlerini yerinde tespit etme amacıyla oluşturulan, teknolojik fizibilite ekibimiz değerli müşterimizin tesisini yerinde inceler ve fizibilite raporunu hazırlar.

Yatırımınızın tam karşılığını, size ürün ve hizmet olarak vermek için, analiz, planlama ve projelendirme süreçlerini eksiksiz olarak tamamlar ve yönetiminize sunar.