08:00-17:00 +9 0850
info@pollymak.com
Pollymak INTERNATIONAL > SOĞUK DEPO KAPILARI

SOĞUK DEPO KAPILARI

Menteşeli Kapılar

Yüzeyleri,panel yüzeyleriyle aynı veya istenilen farklı bir yüzey kaplaması ile üretilmektedir. Kapı kanadı ve kasası; poliüretan dolgudur,ısı köprüleri mevcuttur.Yükselen ve ayarlanabilir tip menteşelidir.Dışarıdan anahtarla kilitlenebilen ve içeriden kilitle ya da kilitsiz açılabilen acil çıkış kolu mevcuttur. Donmuş muhafaza kapıları için rezistans ilave edilir.

Sürgülü Kapılar

Sürgülü tip soğuk oda kapıları yüksek kalite ile istenen boyutlarda üretilmektedir. Eloksallı alüminyum ray sistemi ve içten açma kol sistemi kullanıcıya büyük avantajlar sağlar.

Kapı tamamen açıldığında iç kol sistemi sayesinde kapı,kasası ile sıfır olur ve forklift çarpma ihtimali minimuma indirilir. Gerek zaman içerisinde aşınan parçaların değiştirilmesindeki kolaylığı gerekse kullanımdaki rahatlığı ile isteğinize cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Donmuş muhafaza kapılarında rezistans mevcuttur. Kapının donarak yapışmasını önler.

Flip Flap Kapı

İki plaka sac (polyester, PVC, plastisol, CrNi) arasına 40+- 2 dansite poliüretan enjekte edilerek oluşturulan kapı kanadının çerçevesi alüminyum profilden oluşturulur. Kanat kalınlığı 40 mm olup, 180 derece(!) iki yöne de açılabilir. İstenilirse sürekli açık bırakılabilir. Tek kanat yapılabildiği gibi çift kanatlı da yapılabilir. Kanatlara isteğe bağlı olarak pencere konulabilir. Panele ve duvara montaj yapılabilir. Kasaları alüminyum profilden imal edilir.

Monoray Kapı

Hiç Ahşap malzeme kullanılmadan iki sac arasına 40 (+/-2) dansite poliüretan enjekte edilmiştir. Monaray geçişine imkan sağlar Normal soğuk depolarda 92 mm, donmuş muhafaza depolarında 120 mm’dir.Standart imalat kanadın her iki yüzü de PVC sacdır.

İsteğe bağlı olarak polyester boyalı sac ve CrNi olabilir. Normal muhafaza odalarında kapı kanadını çevreleyen tek sıra özel kauçuk contalıdır. Donmuş muhafaza oda kapılarının kasasında gerektiğinde çok kolay değişen rezistans mevcuttur.Dış Kasa özel PVC, iç kasa alüminyumdur.

Seksiyonel Kapı

Endüstriyel seksiyonel kapılar tesisinizde orta seviyede hız gerektiren yükleme-boşaltma çalışmalarında, izolasyonu ön planda tutan en uygun kapı sistemidir.İçi poliüretan dolgulu, dışı çelik ya da opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Dört bir tarafı kauçuk fitiller ile donatılmış seksiyonel kapılar yüksek oranda sızdırmazdır.

Standart bir seksiyonel kapı çok hızlı hareket etmese de (0,25 mt/saniye) özel tasarım kontrol ünitelerimizle,bazı yataklama tiplerinde 0,5 – 0,7 mt/saniye hızlarda da açılabilmektedir.Oldukça sağlam bir gövdeye sahiptir ve maksimum güvenlik sağlar.Körük sistemleri ile entegre kullanılabilmektedir.

Roller Pvc Kapı

Pvc Roller kapılar yüksek hızlı açılıp kapanan kapılardır. Tesislerde çok sık açılıp kapanması gereken kapılarda kullanılır. Tesislerinizde bulunan bölüm veya odalar arasında gerçekleşen insan ve taşıt trafiğini akıllıca yönetir. Açılıp-kapanmada yüksek performans sağlar, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlarsınız. Görüntü ve gürültü kirliliğini minimuma indirir. Ayrıca, hijyeniktir . Radar, metal kütle dedektörü, uzaktan kumanda,ip, switch ve kartlı veya şifreli geç sistemleri ile çalışabilmektedir.

Avantajları;

Yüksek hızda açılma ve kapanma (0,80m/sn. Ile 1,25m/sn.)

Hızlı çalışmadan dolayı mekanlar arası ısı kaybını minimize eder

Mekanlar arasındaki toz,partakül,cisim,koku geçişlerini engeller.

Yüksek kalitede özel PVC branda kullanılmaktadır.

Çok Farklı renklerde branda seçenekleri mevcuttur.

Elektrik kesilmelerine karşı manuel kullanım özelliği vardır.