08:00-17:00 +9 0850
info@pollymak.com
Pollymak INTERNATIONAL > SOĞUK DEPO PANELLERİ

SOĞUK DEPO PANELLERİ

Soğuk hava depo panelleri 12.000 mm’ye kadar standart olarak üretilmektedir. Ayrıca 50,60,80,100,120,150,180 ve 200 mm kalınlığında geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Paneller; poliüretan, yüzey kaplaması ve egzantrik kilit olmak üzere üç ana malzemeden oluşur. Yüzey kaplamalarının çeşitliliği ürün portföyünü zenginleştirmektedir.

Bu nedenle, her türlü ihtiyaca göre belirlenecek panellerin üretimi ile en verimli endüstriyel soğuk depolar tasarlanır, teknik detaylar çözülür ve en kaliteli malzemelerle istenilen büyüklükte inşa edilerek proje gerçekleştirilir. Soğuk oda panelleri kullanım açısından, hem hijyenik hem de uzun ömürlüdür.

Yüksek izolasyondan dolayı enerji tasarrufu sağlaması da panellerin en büyük avantajlarındandır. Gıda maddelerinin yanı sıra kimyasal ve medikal ürünlerin de uygun koşullarda ve şartlarda korunabilmesi için panel soğuk depolar en ideal seçim olmaktadır. Panel soğuk depolar, mükemmel izolasyona imkân veren sandviç paneller ve yalıtım materyallerinden oluşmaktadır.

Panel soğuk depolarında kullanılan poliüretan dolgulu prefabrik sandviç paneller, teknik nitelikleri, dayanıklılığı ve montaj kolaylığı açısından ısı izolasyonunda mükemmel sonuç veren en doğru malzemedir. Panellerin iç ve dış yüzeyleri isteğe bağlı Poly, Pvc veya CRNI olarak üretilmektedir.