TürkiyeTürkiyeUzbekistan 08:00-17:00 +9 0850 08:00-17:00 +998
info@pollymak.com
Pollymak INTERNATIONAL > PROJELENDİRME VE PROJE DANIŞMANLIĞI

YUMURTA TAVUKÇULUĞU PROJELENDİRME VE PROJE DANIŞMANLIĞI

Günümüzde tavukçuluk önemli bir endüstri sektörü olmuş ve dev adımlarla ilerlemektedir. Yumurta tavukçuluğu, insan beslenmesinde mükemmel bir gıda olan yumurtanın üretimi açısından çok önemli bir yetiştiricilik faaliyetidir. Çünkü yumurta, anne sütünden sonra insanın ihtiyacı olan tüm besin ögelerini bulunduran tek besin kaynağıdır. Yeni bir yaşamın özü olduğu düşünülecek olursa, besleyici değerinin yüksek olması hiç de şaşırtıcı değildir. Yumurta tüm besinler içerisinde en değerli proteini içermektedir. Sindirilebilirliği yüksektir, tamamına yakını vücut tarafından kullanılmakta ve vücut proteinlerine dönüşebilmektedir. Yumurta başlıca, A, D, E ve B grubu vitaminler olmak üzere diğer vitaminleri de önemli oranda içermektedir.

Yaklaşık yarım asırdır, aynı zamanda yumurta üreticisi olan Güres Group, yumurta üretimi ile tavuk kafesleri ve civciv kafesleri konusunda sahip olduğu tecrübe ve bilimsel bilgi donanımlarıyla, yumurta üreticisinin tüm soru ve sorunlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Yumurta üretimi için gerekli olan tüm altyapı ihtiyaçları ve çevre faktörlerini yerinde tespit etme amacıyla oluşturulan, Güres Tavukçuluk Teknolojisi Fizibilite Ekibi, değerli müşterimizin tesisini yerinde inceler ve fizibilite raporunu hazırlar.

Yatırımınızın tam karşılığını, size ürün ve hizmet olarak vermek için, Güres Tavukçuluk Teknolojisi Fizibilite Ekibi, analiz, planlama ve projelendirme süreçlerini eksiksiz olarak tamamlar ve yönetiminize sunar.